|
Fietsen en lekker relaxen in ons hotel Aan de rustige rand van Valkenburg, Nederlands oudste en veelzijdige toeristenplaats in het hart van het romantische Zuid-Limburg, vindt u het 4-sterren Hotel Restaurant Tummers. Een uitstekende uitvalsbasis om het schitterende Heuvelland gebied per fiets te gaan verkennen. Het hotel Hotel Tummers is gelegen tegenover het oudste station van Nederland (dateert uit 1885) en heeft een bijna even oude traditie op het gebied van gastheerschap. Eerst als eenvoudig familiepension en vanaf 1930 als hotel en restaurant met een meer dan regionale bekendheid.
Het hotel beschikt over een beperkt aantal parkeerplaatsen waar u kosteloos kunt parkeren. Indien er een plaats beschikbaar is, kunt u hier gebruik van maken. Tevens beschikt het hotel over een parkeergarage, waar u voor € 10,00 per nacht uw auto kunt parkeren. De kamers Hotel Tummers omvat 23 standaardkamers, 4 kamers deluxe en een romantische Torensuite.
De kamers zijn sfeervol ingericht en hebben een rustige ligging. De royale kamers stralen, dankzij harmonisch gebruik van kleuren, een romantische atmosfeer uit en zijn voorzien van alle comfort.
U hoeft echt geen bruidspaar te zijn om in de hotelsuites te kunnen slapen....
Het restaurant en de ontbijtzaal beschikken over airco. Dit arrangement is inclusief
2x overnachting
2x uitgebreid ontbijtbuffet
2x culinair 3-gangen diner
1x hele dag gebruik maken van een comfortabele fiets met route kaart
1x sportief lunchpakket
1x gratis entree Holland Casino
Prijs: € 173 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
Toeristenbelasting à € 1,30 per persoon per nacht.
Parkeergarage à € 10,00 per nacht.
1-persoonskamer: € 18 per nacht.
Luxe kamer: € 20 per persoon per nacht.
Torensuite: € 70 per persoon per nacht.
De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2010.
|